Satış ve Danışma Hattı: 0(432) 223 00 73

Firma Profili ANASAYFA Firma Adı Firma Profili

Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto


KARACEHENNEM ÖZGÜR VİNÇ ilk olarak 1975 tarihinde KARACEHENNEM VİNÇ adı altında Van'da temelleri atılmış ve günümüze gelinceye kadar bir çok değişim ve gelişimler yaparak yeni ekipman ve vinçleri bünyesine katarak daha da güçlenmiştir.

KARACEHENNEM ÖZGÜR VİNÇ ;Faaliyetlerini VAN merkez olmak üzere koordine edilmektedir. Şirket bünyesinde mobil vinç,teleskopik vinç ve turing vinçleri bulundurmaktadır. Gün geçtikçe vinçlerini ve hizmetlerini daha da güçlendiren KARACEHENNEM ÖZGÜR VİNÇ vinç konusunda DOĞU ANADOLU BÖLGESİNDE tek olarak çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürmektedir.

KARACEHENNEM ÖZGÜR VİNÇ olarak çalışmalarda gerekli olan detay ve ön hazırlıklar yapılmakta, ayrıca çalışmalar için gerekli olan teknik çalışma ve tekliflerin hazırlanması ve için başından sonuna kadar geçen zaman dilimi içinde işverenin tüm ihtiyaç duyabileceği teknik detayların hazırlanması ve işin teslimini yapmaktadır.

Termik santraller, Enerji santralleri, Demir Çelik işletmeleri,Köprüler,Üst Geçitler bu gün halen faaliyet gösterdiğimiz alanlardan sadece bir kaçı. Her türlü çelik konstrüksiyon, montaj işleri de verilmektedir.


VİZYONUMUZ

Sürekli gelişme anlayışı içinde müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak, güçlü ve güvenilir bir kuruluş olmak ana ilkemizdir.


Kalite ve fiyat müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalitemizi sürekli iyileştirilmek konusunda tüm çalışanlarımız sorumludur. Tüm araç ve ekipmanlarımız ile , güvenli ve kaliteli hizmet sunarak, içimizde en iyi olmaktırMİSYONUMUZ

Geleceğimizin sağlam temelleri ve müşteri memnuniyeti için tüm çalışanlarımızın gönüllü katılımı ile;


• Kalitemizi sürekli geliştirmeli,

• Bünyemiz altında çalışan vinçlerimizi sürekli geliştirme ve yenileme,

• Çalışma yaşamının kalitesini iyileştirmeli,

• Personelimizin eğitimine önem vermeli,

• Çağdaş teknolojiyi izlemeli,

• Doğal çevrenin korunmasına özen göstermeli,

• Kalite konusunda tüm personelin duyarlı olmasını sağlamalıyız.


TEMEL DEĞERLERİMİZ
Dürüstlük, Güvenilirlik, Yasal ve Etik Çalışma, Müşteri Odaklılık, Kalite, Sorumluluk, Gizlilik, Yenilikçilik, Yarışmacı Olma ve Takım Çalışması.


KARACEHENNEM ÖZGÜR VİNÇ

VAN'DA KİRALIK VİNÇ HİZMETLERİ 7/24 SAAT